Sosyal Medya Markanızın Yeni Gücü!

Sosyal medyanın günümüzdeki kitle erişimi ile sizde markanızın gülen yüzü olarak sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Adprive uzman ekibi yardımı ile sosyal medyanın parlayan yüzü haline gelebilirsiniz. Sizde markanızı büyütmek ve geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız bir telefon yeterli. Hesaplara özel analizler hakkında ücretsiz bilgi almak için 05425071881 numarayı arayın. Sosyal medyanın gülen yüzü olma fırsatını kaçırmayın!

adprive instagram reklam

Sosyal Medya Hesaplarınızı Adprive olarak Biz Yönetelim

adprive logo twitter
adprive logo facebook
adprive logo instagram
adprive logo pinterest
adprive logo linkedin
adprive

Sosyal Medya

Hizmetlerimiz

Adprive | Sosyal Medyadaki Gücünüz

Sosyal medya hesaplarınızın etkili bir biçimde yönetilmesi ile sizde sosyal medyayı marka yüzünüz olarak kullanabilirsiniz.

Gönderi Hazırlama

Gönderilerinizi sizler için kullanıcılarınıza hitap edicek şekilde hazırlıyoruz.Bu sayede gönderileriniz müşterilerinizin daha çok ilgisini çekerek sizlere rakipleriniz karşısında avantaj sağlıyor.

Gönderi Planlama

Sizler için gönderilerinizi erişim saatlerinize uygun olarak planlıyoruz.Bu sayede geniş kitlelere daha kolay erişerek profilinizin ve hizmetlerinizin geniş kitleler tarafından öğrenilmesini sağlıyoruz.

Canlı Destek

Canlı destek ile müşterilerinizin daima sizi online bulmasını ve sorunlarının çözülmesini sağlıyoruz. Müşterilerinizin soru ve isteklerinin anlık olarak cevaplanması firmanıza olan ilgi ve güveni artıracağı için müşterileriniz gözünde olumlu etki bırakmanızı sağlıyoruz.

Profilinizi Sizler İçin Hazırlıyoruz

Müşterilerinizin ihtiyaçlarına ve sorularına yönelik profil düzenlemesi ile müşterilerinize kurumsal bir profil sunmanızı sağlıyoruz.Profiliniz inceleyenler üzerinde olumlu etki bırakarak size olan güven ve ilgiyi artırmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medyanın Gözü Üzerinizde Olsun!

Tek tıkla sosyal medyanın tanınan hesapları arasında yerinizi almaya hazır olun. Detaylar için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

7/24 Destek

Destek Hizmetimizle Sorunlarınız İçin Etkileşimde Kalın!

0

Sosyal Medya Danışmanlığı

Şimdiye Kadar 170’den Fazla Şirket & Bireysel Hesap Yönettik

0

Canlı Destek Hizmeti

Şimdiye Kadar Yönettiğimiz Sosyal Medya Hesaplarının Bazılarında Canlı Destek Hizmeti Sunduk

100

Gönderi Planlama & Paylaşma

Yanlış Görmediniz Sosyal Medya Platformlarında 50 Binden fazla gönderi yaptık.

Sosyal Medya Hizmeti

Adprive Sosyal Medya Danışmanlığı Paketleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Aramaktan Çekinmeyin ☺

adprive
Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: