Öne Çıkan Kategoriler

En fazla hizmet verdiğimiz kategoriler

adprive facebook reklam

Adprive Girişimci Müşterilerini Destekliyor

Neden Biz?
Teknolojide değişim kaçınılmazdır. Bu da devamlı değişime ve gelişime ayak uydurarak gerçekleştirilebilir.
Yeni ekonomik dünyanın genç yöneticileri doğru ve teknolojiye açık değer yaratma yöntemleri kullanarak bu gelişimi hızlandırırız.
İnternet reklamlarıyla en doğru hedef kitleye en doğru zamanda ulaşın ve potansiyel müşterilerinizi artırın. Küçük bütçelerle daha büyük potansiyellere erişebilirsiniz. Yapılan reklamlar sosyal medya takipçisi olarak da dönüş sağladığından daha kalıcı reklamlar yaparsınız.

adprive google 1

Küçük İşletmeler için Reklam Çözümlerimiz

Neden İnternet Reklamcılığı?
Çünkü kullanıcıların %82’si bir ürün veya hizmeti satın almadan önce internet üzerinden araştırma yapıyor.
Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda yapay zeka ve mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn vb.. gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yayınlıyoruz.

adprive eticaret reklam çözümleri

E-Ticaret Şirketleri için Reklam Çözümlerimiz

E-ticaret her yıl daha fazla büyüyor.
Adprive’ın e-ticaret çözümleri ile e-ticaretten aldığınız payı arttırın. Adprive reklam ajansı hizmetleri kapsamında e-ticaret yapan işletmeler için e-ticaret websitesi, alt yapısı ve entegrasyon sistemleri sağlar.  Instagram ürün etiketleme, Google Merchant Center gibi fonksiyonları çalışır hale getirir. Google reklam ve Facebook reklam hesaplarını yönetir ya da bu konuda danışmanlık verir. Doğru Pazarlama Şemaları E-ticarette Başarınızı Arttırır!
E-ticarete başlarken ve e-ticarette büyürken de Adprive deneyiminden yararlanın.


Reklam Çözümlerimiz

Platformların Üzerine Tıklayarak Detaylı Bilgilere Sahip Olabilirsiniz


Adprive Ne Yapar?

Sizlere Kaliteli Çözümler Sunabilmek İçin Her Daim Kendini Geliştirmeye Adamış Bir Ekibiz

Yaratıcı çözümler, yaratıcı sonuçlar

Reklam Yönetiminde Detayları Bize Bırakın
Reklam ekibimiz müşterilerinize doğru zamanda doğru mesajla doğru yerde ulaşmanızı sağlar.
Adprive sektörel olarak deneyimli ekibi ile işinizi anlar ve işinize göre çözümler üretir.
Adprive’ın tüm reklam ekibi Google ve Facebook’un uluslarası geçerli sertifikasyonuna sahiptir.
Adprive reklamlarınızı yönetmek ve optimize etmek için en iyi, sürekli güncellenen, en teknolojik yazılımları kullanır.

[cp_popup display=”inline” style_id=”1143″ step_id = “1”][/cp_popup]

Problem çözme, marka oluşturma

Hedefinize ulaşmak ve markanıza değer katan etkili reklamlar Yaptığımız işe inanarak başlıyoruz. Öncelikle işinizi ve işletmenizi tanımak istiyoruz. Hedefinize daha çabuk ulaşabilmeniz için stratejiler geliştiriyoruz. İnternet reklamları, işletmelerin pazarlama stratejilerini değiştirmek zorunda bıraktı. Dijital pazarlama ile doğru müşterilerinizi hedeflemek öğrenilmiş data sayesinde bulmak daha kolay. Basit olduğu kadar profesyonel takip ve inceleme gerektiren reklam platformları size pahalıya mal olabilir, harcadığınızın karşılığını alamayabilirsiniz. Bu noktada Google Ads, Facebook Business Manager, Instagram for Business, Twitter Ads Reklamları ve sosyal medyayı kullanarak markanızı Adprive kalitesi ile öne çıkarıyoruz.

Biz reklam dünyasında yeni nesiliz

Adprive işinizi ve sektörünüzü en ince ayrıntılarına kadar anlar ve pazarlama amaçlarınıza uygun reklam stratejileri geliştirir. Adprive internet reklam yayınınız sürecinde elde ettiği performans verilerini yorumlar ve aldığınız etkiyi arttırmak için internet reklamlarınızı sürekli optimize eder. Yapay zeka destekli yazılımlarımız ile en verimli kampanya üzerinde yoğunlaşır ve geliştiririz.
Sürekli yenilenmeyi kendimize ilke edinmemiz. Yazılımsal anlamda son teknolojiyi ve ürünlerini kullanarak datanızın güvenliğinide sağlarız. Yapay zeka sayesinde reklamlarınız sürekli bir adım ileri gider.

*Adprive | AI Advertising Servisimizi Deneyin!

Adprive | Potansiyel Müşteri Kazanımı

Scroll to Top