Instagram Reklam

adprive | Instagram Reklam
İşletmenizi Güçlendirin.

Bilinirlik oluşturun, müşteri sayınızı artırın ve yüksek etkileşim
oranına sahip bir hedef kitlede hikayenizi paylaşın.

Kusursuz bir deneyim.

Instagram reklamları görsel ilhamın merkezinde, cesur ve akıcı bir formatta gösterilir.


Instagram Reklam Adprive

Hikaye Reklamları

Instagram Stories’de reklamlarla akış içeriğinizi tamamlayın. Her gün hikayeleri kullanan 500 milyonu aşkın hesapla bağlantı kurun. Hikayelerde reklamlar ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi alın.


Fotoğraf Reklamları

Hikayenizi sade, basit ve göz alıcı bir tuval üzerinde anlatın. Fotoğraflar kare veya yatay formatta olabilir.


Video Reklamları

Fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesini görüntü, ses ve hareketin gücüyle birlikte elde edin. Üstelik artık 120 saniyeye kadar olan videoları yatay veya kare formatta paylaşabilirsiniz.


Dönen Reklamlar

İnsanların parmaklarını kaydırarak tek bir reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebileceği yeni bir katman ekleyerek kampanyalarınıza derinlik katın.


Koleksiyon Reklamları

Koleksiyon formatını kullanarak insanlara görsel açıdan ilham verebilir ve hedef kitlenizin ürünleri keşfetmesine, incelemesine ve satın almasına yardımcı olabilirsiniz. Video, görseller veya her ikisini birden kullanarak bir ürün veya yaşam tarzına odaklanan bütüncül bir hikaye anlatın.


Keşfet’te Reklamlar

Akış reklamlarınızın kapsamını, ilgi alanlarını takip ettikleri hesapların ötesinde genişletmek isteyen hedef kitleleri kapsayacak şekilde büyüterek keşfetmeye yönelik düşünce tarzına sahip kişilere erişin.

İnstagram’da Neden Önemli?

Adprive ile instagramda yerinizi almanın tam sırası. İnstagram günümüz sosyal medya siteleri arasında en çok kitleye sahip platformlar arasında yer almaktadır. Hitap ettiği geniş kitleler firma ya da şahsi hesaplar için önemli bir fırsattır. Kitlelerin düzgün bir şekilde yönetilerek erişim olarak mevcut hesaplara çekilebilmesi sağlanırsa sektör ya da amaç fark etmeksizin etkili bir reklam kaynağı olarak kullanılabilir. Diğer sosyal medya platformlarının aksine İnstagram kitlelerin ilgisini daima canlı tutacak yeni özellikler getirerek kullanıcı sayısının azalmasının önüne geçmekte hatta günden güne artırmaktadır. Bu sayede kitle erişimi sağladığınızda platformun popülerliğini yitirmesi ile mevcutta eriştiğiniz kitlenizi kaybetmezsiniz.

Kitlelere Nasıl Erişirim?

Kitlelere erişmenin birçok yolu bulunmaktadır. Fakat milyonlarca hesap arasından hatrı sayılır bir kitle elde etmek alanında uzman olmayan bireylerin yapabileceği bir şey değildir, Adprive ile sizde profesyoneller eşliğinde kitle erişimi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca instagramın topluluk kuralları adını verdiği ve kullanıcıların birbirini rahatsız etmemesi için bulundurduğu bazı kurallar mevcuttur. Bu kurallar her ne kadar kullanıcıları korumaya yönelik olsa da bilinçsiz bir kullanıcıyı rahatsızlık verdi algısı ile sınırlandırabilir ya da hesabını kapatabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek adına alanında uzman sosyal medya ekibimizde görevli sosyal medya alanında yıllardır çalışma sürdüren personelimiz sizlere destek olmaktadır. Ayrıca direkt olarak İnstagram-Facebook bağlantımız sayesinde birebir yetkililer ile görüşerek sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmektedir. Sizde sosyal medya üzerinde eriştiğiniz kitleleri büyütmek ve popüler bir kullanıcı olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İnstagram Ekibi ile Görüşmeniz Nasıl Sağlanıyor?

İnstagram ekibi ile görüşme bireysel kullanıcıların yapabileceği bir şey değildir. Alanında uzman Adprive ekibimiz yıllardır bu sektörde hizmet vererek Medya Ortaklığı adı verilen programlara dahil olmuşlardır. Bu programlar ile hem güncellenen politikalar hakkında daha hızlı bilgi sahibi olabilmekte ve yönetilen hesapları mevcut durumlara göre güncelleyebilmektedir. Sizde sosyal medya ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız doğru adrestesiniz.

İnstagram Hesaplarımızı Nasıl Yönetiyorsunuz?

İnstagram hesaplarınızı alanında uzman ekip arkadaşlarımız Adprive sunucularımızda barınan firmamıza özel yazılımlar ile düzenli olarak denetleyerek kitle erişimi konusunda çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalardan başlıcaları gönderilerin keşfete düşmesi ve rakip analizidir.Keşfet sistemi ile sektör, kişisel ya da kurumsal hesap olması  fark etmeksizin sizinle aynı kategorideki hesapların takipçilerine gönderilerinizin gösterilmesidir.

Örneğin bir otomobil tanıtım hesabınız olduğunu varsayalım. Otomobil tanıtımı ile ilgili bir gönderi paylaştığınızda benzer kategori olarak otomobil tanıtım hesaplarının takipçilerine gönderileriniz gösterilir. Gönderinizin keşfette gösterildiği hesaplar mevcutta otomobil ile ilgilendiği için hem takipçi hem de gönderi erişimi almanız kolay olur. Ayrıca direkt olarak kategoriniz ile ilgili hesaplar olması sebebi ile sizleri zevkle takip edeceklerdir. Bu da hesabınızın takipçi sayısını daha hızlı artıracaktır.

Rakip analizi sistemi ile ise mevcut hesap kategorinizde ki hesapların büyüme planları ve oranları incelenir. Ve karşı strateji olarak aynı kategoride ki rakip hesapların takipçilerin özel yöntemler ile ilgisinin çekilmesi sağlanır. Bu sayede rakiplerinizin mevcutta kategori ilgisi olan takipçileri sizin hesabınızı da takip etmeye başlar. Örneğin bir takı satış hesabınız olduğunu varsayalım. Mevcutta İnstagram üzerinden diğer takı satışı yapan hesapların takipçileri özel yöntemlerimiz ile sizin hesabınıza çekildiğinde satışa yönelik takipçi kazanmış olursunuz. Sizi takip eden hesaplar takı alımı ile ilgilenen hesaplar olması sebebi ile satış dönüşüm oranlarınızda daha yüksek olacaktır. Sizde Adprive ile İnstagram da yerinizi alın.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: