Bing Ads

Bing Ads | Ad Privé

Milyonlarca kişi arıyor.
Seni bulduklarından emin ol.
İşletmenizi arayan müşterilere ulaşın.
Ayda 5.9 milyar kez arama yapan bir kitleye
bağlanmak için Microsoft Arama Ağı’nı kullanın.

Bing Ads
Güçlü ağ. Güçlü faydalar.

CİHAZLARA ULAŞIN

Evde, işte veya hareket halindeyken ürün ve hizmetlerinizi arayan müşterilerle bağlantı kurun.

KÜRESEL VEYA YEREL

Ülkelere, şehre veya belirli bir mesafeye göre Microsoft Arama Ağı’nda milyonlarca benzersiz aramaya ulaşın.

KOLAY ENTEGRE

Zaten Google Ads gibi başka bir ürün kullanıyorsanız, söz konusu kampanyayı Microsoft Advertising’e çekmek kolaydır.

Maliyetleri kontrol altında tutun

Kampanyalarınızı yönetmenize ve reklamcılık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olması için araçlarımızı kullanın. İster sabit bir bütçeyle çalışıyor ister edinme veya işlem başına maliyete ulaşmaya çalışıyor olun, Microsoft Advertising bunu gerçekleştirmeniz için size kontrol sağlar.

ASGARİ ÜCRET YOK

Ücretsiz kaydolun ve istediğiniz bütçeyle reklam yayınlamaya başlayın.

ÖLÇÜM PERFORMANSI

ROI’nizden en iyi şekilde yararlanmak için anahtar kelimeleri, teklifleri ve zamanlamayı test edin.

SADECE TIKLAMALAR İÇİN ÖDEME

Yalnızca müşteriler reklamınızı tıkladığında ödeme yapın. Tıklama yok, ücretsiz.

GÜNÜN BÜTÇESİ

Bir bütçe belirleyin veya harcamalarınızı günlük olarak ayarlayın.

Ad Privé | Microsoft Advertising
Hizmetimiz ile Farkı Hissedin

Sıkça Sorulan Sorular

Microsoft Advertising nasıl çalışır?

Müşteri arama.
Kullanıcılar Bing gibi arama motorlarına anahtar kelime adı verilen arama terimlerini girer.

Müşteriler reklamınızı görür.
Reklamınızdaki anahtar kelimeler bir arama ile eşleşiyorsa, reklamınız Bing’deki arama sonuçlarının yanında veya üstünde görünür.

Müşteriler sizinle iletişim kurar.
Reklamınızı, kullanıcıların sizi arayabilmesi, web sitenizi ziyaret edebilmesi veya doğrudan kapınıza gidebileceği şekilde yapılandırabilirsiniz.

Microsoft Advertising kime ulaşıyor?

Bing, ABD masaüstü aramalarının% 36,7’sini dünya genelinde aylık 11,7 milyar aramaya, artı sizi Google’ın ulaşamayacağı 45,4 milyon aramaya bağlamaktadır. Aslında, tıklamalarımızın yüzde 27’si Microsoft’a özel aramalardan geliyor (Arama Ağı).
ABD’de, Microsoft Arama Ağı 124 milyon benzersiz araştırmacıya sahiptir.

Microsoft Arama Ağı nedir?

Microsoft Arama Ağı, müşterilerinizin hayatının bir parçasıdır, her gün kullandıkları cihazlara, uygulamalara ve sitelere güç sağlar ve onları en önemli anlarda karşılar.
Araştırmacılar, Microsoft Search Network’ü Bing ve ortak sitelerde, Windows 10, Cortana ve Office aracılığıyla ve ayrıca Amazon’un cihazlarında arama, Apple cihazlarında Siri ve Spotlight Arama için web sonuçları veya haritalarda üçüncü taraf platformları ve ortaklıklar arasında bulurlar. binlerce önde gelen web sitesi.

Microsoft Arama Ağı ile Microsoft Reklamcılık arasındaki fark nedir?

Microsoft Arama Ağı, Bing ve ortak sitelerinden oluşur. İşletmenizin, her gün arama yapan milyonlarca kişiden oluşan geniş ve benzersiz bir kitleye ulaşabileceği yer burasıdır. Bu değerli potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için Microsoft Advertising reklam platformunu kullanın.

Reklamım nerede görünüyor?

Reklamlarınız Bing, Yahoo ve MSN arama sonuçlarının üstünde veya sağında görünebilir. Ayrıca, reklamlarınızı farklı coğrafi bölgelere, haftanın günlerine veya günlerine ve hatta demografiye hedeflemeyi seçebilirsiniz.

Reklam konumumu ne belirler?

Microsoft Advertising, tıklama başına ödeme (PPC) reklam sistemidir. Reklamınıza yapılan her bir tıklama başına ne kadar ödemek istediğinize bağlı olarak teklif verirsiniz. Web sayfalarının reklam göstermek için sınırlı sayıda yeri olduğundan, bu alanları açık artırmaya çıkarırız. Reklamlarınızı istediğiniz alana çekmek için diğer reklamverenlere teklif veriyorsunuz. Dolayısıyla, “ayakkabı” anahtar kelimesine teklif verirseniz, “ayakkabı” teklifinde bulunan diğer reklamverenlerin tekliflerini de geçmeniz gerekir. Ne kadar teklif vermek istediğinizi siz belirlersiniz. Reklam konumunuz aşağıdakiler dahil birkaç şeye dayanmaktadır:
1. Reklamınızın ve web sitenizin aranan terimlere ne kadar uyduğu (alaka düzeyi).
2. Teklifiniz, Microsoft Advertising açık artırmasında diğer tekliflerle nasıl karşılaştırılır.
3. Reklamınızın geçmişte ne kadar güçlü performans gösterdiği ve ne sıklıkta tıklandığı (tıklama oranı).
Bu alanlarda ne kadar güçlü olursanız, en iyi reklam konumunu kazanma şansınız o kadar artar.

Microsoft Advertising işim için uygun mu?

Her türlü işletme Microsoft Advertising ile değer ve başarı bulur. İster yerel aramalara, ister yaya trafiğine odaklanın, ister ülke genelinde veya dünyanın dört bir yanından web sitenize trafik çekmek isteyin, Microsoft Advertising’in sizin için çözümleri vardır.

Zaten arama sonuçlarında ücretsiz olarak görünüyorum. Reklam için neden ödeme yapmalıyım?

Mevcut müşterileriniz işletmenizi adıyla arayabilir ve sizi arama sonuçlarında bulmanızı kolaylaştırır. Ancak henüz ulaşamadığınız müşterilerin, işletmenizi arama sonuçlarında getirmesi gerekmeyen genel terimleri arama olasılığı daha yüksektir. Alakalı Bing arama sonuçlarının yanındaki reklamlar, işletmenizi, ulaşamayabileceğiniz ilgili müşterilerle ön plana çıkarır.

SEO ve SEM arasındaki fark nedir? Hangisi benim için doğru?

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama sonuçlarında doğal sıralamanızı yükseltmek için web sitenizi ayarlıyor. Bing veya Yahoo’daki web sitesi sıralamanızı yükseltmek için ödeme yapamazsınız, bu nedenle bu sonuçlara genellikle ücretsiz veya “organik” arama sonuçları denir.
SEO’dan gelen tıklamalar ücretsizdir. Ancak SEO ayrıca teknik uzmanlık gerektirir ve üzerinde sadece sınırlı kontrolünüz olan bazı faktörleri içerir.
Arama motoru pazarlamacılığı (SEM), ücretsiz (veya “organik”) arama sonuçlarının yanında veya üstünde görünen ücretli reklamdır. Bu ücretli reklamlar Microsoft Advertising üzerinden satın alınır.
SEM tıklamaları için ödeme yaparsınız. Ancak SEM, web sitenizin sonuç sayfalarında ne zaman görüneceği ve ne kadar ödemek istediğinize karar verdiğinizde size daha fazla kontrol sağlar. Hangi reklamların çalıştığını ölçebilir ve sonuçlarınızı hızla iyileştirebilirsiniz.
SEO ve SEM arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Her ikisini de yapabilirsiniz!

Zamanım sınırlıysa, yine de Microsoft Advertising’i denemeli miyim?

Evet! 05005000000 numaralı telefondan bir Ad Prive | Microsoft Reklamcılık uzmanını arayın. İlk kampanyanızı sizin için ücretsiz olarak oluşturalım. Reklamlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanız ve sizi başarıya hazırlamak için ipuçları vereceğiz. Yardım etmek için buradayız.

Web siteme daha fazla kullanıcı çekmek için Microsoft Advertising’i nasıl kullanabilirim?

Daha iyi sonuçlar almak için bazı ipuçları:
◦ Budget Bütçenizi ve teklif stratejinizi gözden geçirin. Reklamlarınız duraklatılmaya devam ederse, bütçe sınırınız çok düşük ayarlanmış olabilir. Rekabetçi teklifler, reklamınızın dikkat çekmek ve web sitenize daha fazla tıklama almak için güçlü bir konumda kalmasına yardımcı olur.
◦ Location Hedeflemenizi hem konum hem de cihazlar (bilgisayar, mobil ve tablet) için genişletin.
◦ Reklamlarınızın ve web sitenizin teklif verdiğiniz anahtar kelimelerle alakalı olduğundan emin olun. Terimlerinizi arayan biri işletmeniz için bir reklam görmeyi bekler mi?

Maliyetlerimi nasıl düşük tutabilirim?

İlk içgüdünüz bütçenizi düşürmek olsa da, önce maksimum tekliflerinizi düşürmeyi deneyin. Evet, bu daha az müşterinin sitenizi ziyaret ettiği anlamına gelebilir. Ancak, kalite puanınızı artırır ve güçlü bir performans geçmişine sahip reklamlar oluşturursanız, daha düşük bir teklifle iyi bir reklam konumu kazanabilirsiniz. Bu, tıklama başına maliyetinizi düşürür ve bütçenizi artırmanıza yardımcı olur.

Microsoft Advertising’in çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Anahtar istatistikleri hızlı bir şekilde görmek için hesabınızdaki çok çeşitli performans trendlerini görüntüleyin: reklam tıklamaları, reklamınızın görüntülenme sayısı (gösterim sayısı), harcama, ortalama tıklama başına maliyet, tıklama oranı, ortalama reklam konumu, edinme başına maliyet ve dönüşümleri. Kampanyalarınızın ne kadar iyi olduğuna dair bilgi edinmek için performans raporları da çalıştırabilirsiniz.

Birden fazla reklam yayınlayabilir miyim?

Evet! Aslında bunu teşvik ediyoruz. Bir kerede yalnızca bir reklam gösterilir, ancak birden çok reklam yayınlamak, hedef müşterilerinizde neyin en iyi sonuç verdiğini görmek için farklı yaklaşımları test etmenizi sağlar. İşletmeler genellikle belirli ürünler veya sayfalar için farklı reklamlar dener.

Nasıl başlarım?

Ad Prive’a kaydolun. Veya İletişm formunu kullanın.

Hangi anahtar kelimeleri seçmeliyim?

Anahtar kelimelerinizi seçmenize yardımcı olacak birkaç seçeneğiniz vardır. İlk olarak, müşterilerinizden birinin ürünlerinizi ve tekliflerinizi aramak için kullanabileceği terimleri düşünmek istersiniz. Bu arama terimleri harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Ardından, daha fazla anahtar kelime bulmak için doğrudan hesabınızdaki araçları kullanabilirsiniz.

Microsoft Advertising’de, sayfanın üst kısmındaki Kampanyalar’ı, Anahtar Kelimeler sekmesini ve ardından Anahtar Kelime Ekle’yi tıklayın. Bu size şunları sağlayacaktır:
◦ Enter Girdiğiniz anahtar kelimeye göre yeni anahtar kelimeler arayın.
◦ Keywords Anahtar kelimeler için bir web sitesinde arama yapın.
◦ Destination Hedef URL’lerinizi anahtar kelimeler için arayın.

İyi bir reklamı nasıl yazabilirim?

Reklamınızın öne çıkmasına yardımcı olabilecek birkaç ipucu.

◦ Reklamlarınızı alakalı tutun. Alaka düzeyini artırmanın bir yolu, müşterilerinizin en popüler arama terimlerini reklam başlıklarınızda ve metninizde kullanmaktır.
◦ Product Ürününüzü neyin farklı kıldığını açıklayın.
◦ Customers Müşterilerinizin dilini kullanın. Tipik müşterinizi çekmesi muhtemel kelimeler ve yazı tonu kullanın.
◦ Specific Açık olun. Teklif ne kadar net ve belirgin olursa, o kadar iyidir. Örneğin, “büyük indirimler” yerine, “yüzde 50 indirim” gibi kesin bir yüzde belirtin.
◦ Customers Müşterilere şu anda reklamınızı tıklamaları için bir neden verin. Müşterileri broşür veya danışmanlık istemek, ücretsiz e-kitap indirmek, bültene abone olmak veya sınırlı süreli indirimden yararlanmak gibi özel bir harekete geçirici mesaj sunun.

Modern, Şeffaf, Güvenli ve Güncel Teknolojiyi Kullanarak Sizleri Layık Olduğunuz Konuma Taşıyoruz.. 

Haber bülteni için bugün kayıt olun

Yazılım Servislerimizden ve Reklam Modellerimizden Önce Sizler Haberdar Olun.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: